Wyszukiwarka opon Dealer Finder

Aktualności

Toyo Tires partnerem European Athletics w Monachium

13 lipca 2022

Tego lata robi się sportowo: od 11 do 21 sierpnia 2022 roku w Monachium odbędą się Mistrzostwa Europy. W skład tych multidyscyplinarnych zawodów wejdą Mistrzostwa Europy w lekkoatletyce, które Toyo Tires sponsoruje jako partner.

Mistrzostwa Europy w lekkoatletyce są częścią Mistrzostw Europy, które w tym roku odbędą się w Parku Olimpijskim w Monachium. Oczekuje się, że 4700 sportowców z 50 krajów będzie rywalizować w dziewięciu dyscyplinach lekkoatletycznych, siatkówce plażowej, wyścigach kajakowych, gimnastyce artystycznej, kolarstwie, wioślarstwie, wspinaczce sportowej, tenisie stołowym i triathlonie.
Od 15 do 21 sierpnia różne dyscypliny lekkoatletyczne będą rozgrywane na Stadionie Olimpijskim i w centrum Monachium. Zaczynając 15 sierpnia od maratonu i kończąc na finałach sztafet 4 x 100 metrów mężczyzn i kobiet w dniu 21 sierpnia, European Athletics oferuje ekscytujący program.


Toyo Tires jest partnerem European Athletics od roku 2018, w którym Mistrzostwa Europy odbyły się w Berlinie. Następne Mistrzostwa Europy w lekkoatletyce w Paryżu, zaplanowane na rok 2020, musiały zostać odwołane z powodu pandemii COVID‑19. Tym bardziej nie możemy się doczekać wydarzenia w Monachium, gdzie zaplanowano również festiwal kulturalny na terenie całego Parku Olimpijskego, na Königsplatz oraz na olimpijskim torze regatowym.


Kenta Kuribayashi, prezes Toyo Tire Europe GmbH, również cieszy się z partnerstwa z European Athletics:
„Firma Toyo Tires jest dumna z bycia partnerem European Athletics od 2018 roku. Duch mistrzostw, motywujący do bycia najlepszym, ściśle odzwierciedla wartości naszej firmy, czyniąc lekkoatletykę idealnym towarzyszem dla marki Toyo Tires. Po odwołaniu z powodu pandemii mistrzostw w Paryżu w 2020 roku, wydarzenia w Monachium wyczekują zarówno zawodnicy, jak i widzowie”.

Więcej informacji o European Athletics można znaleźć tutaj.

Kliknij tutaj, aby poznać program zawodów European Athletics.