Wyszukiwarka opon Dealer Finder

AKTUALNOŚCI


Sezon Super 7 by Toyo Tires otwarty rekordową listą zgłoszeń

7 kwietnia 2022

Nowy sezon 2022 wyścigów Super 7 rozpoczyna się w Portugalii w ten weekend, 9 i 10 kwietnia. W zawodach wezmą udział 44 samochody i 54 kierowców – największa liczba uczestników w ich historii. Trzy wyścigi na torze Estoril i nowe, ekscytujące przepisy zapowiadają spektakularne rozpoczęcie sezonu Estoril Super Racing Series.

Więcej

Toyo Tires na 29. edycji targów Autopromotec w Bolonii

1 kwietnia 2022

Toyo Tires po raz trzeci pojawia się na targach Autopromotec w Bolonii, prezentując dwa nowe produkty. W dniach od 25 do 28 maja 2022 roku na tych renomowanych targach spotkają się ponownie dealerzy, dostawcy i firmy z motoryzacyjnego rynku wtórnego.

Więcej

Proxes Sport A „wzorowa” w teście Auto Bild Sportscars

22 marca 2022

W teście opon letnich 2022, przeprowadzonym przez Auto Bild Sportscars, opona Toyo Tires Proxes Sport A zajęła trzecie miejsce z oceną „wzorową”.

Więcej

Nowe Audi RS e-tron GT Kena Blocka na oponach Toyo Tires

11 marca 2022

Ken Block, amerykański kierowca rajdowy i rallycrossowy oraz twórca serii filmów wideo Gymkhana, otrzymał we współpracy z Audi nowy samochód: Audi RS e-tron GT. Do pojazdu tego wybrał model Toyo Tires Celsius jako niezawodne opony całoroczne.

Więcej

Świetne recenzje opony Proxes Comfort

22 lutego 2022

Opona Toyo Proxes Comfort została oceniona jako „dobra” przez ADAC oraz „bardzo godna polecenia” przez ÖAMTC i Touring Club Schweiz (TCS).

Więcej

Sukces projektu autonomicznego driftingu

14 lutego 2022

Kamień milowy w rozwoju bezpieczeństwa drogowego: w Toyota Research Institute (TRI) z powodzeniem przeprowadzono driftem autonomiczny samochód przez różne przeszkody na torze wyścigowym, używając opon Toyo Tires Proxes Sport.

Więcej

Zwycięzcy Pucharu Świata UCI w kolarstwie przełajowym

31 stycznia 2022

Eli Iserbyt i Lucinda Brand zwyciężają w serii Pucharu Świata UCI w kolarstwie przełajowym Ostatni wyścig sezonu 2021/22 Pucharu Świata UCI w kolarstwie przełajowym odbył się w Hoogerheide 23 stycznia 2022 roku. Firma Toyo Tires była sponsorem głównym.

Więcej

Ostatnia prosta Pucharu Świata UCI w kolarstwie przełajowym

19 stycznia 2022

Duże emocje dla wszystkich entuzjastów kolarstwa: 23 stycznia 2022 roku w Hoogerheide w Holandii odbędzie się finalny wyścig Pucharu Świata UCI w kolarstwie przełajowym. O upragniony tytuł walczyć będą kolarze z całego świata. Toyo Tires wspiera serię wyścigów jako główny partner.

Więcej

Toyo nadal głównym partnerem w kolarstwie przełajowym UCI

28 września 2021

Japoński producent opon Toyo Tires przedłuża, jako główny partner, swoje wsparcie Pucharu Świata w kolarstwie przełajowym Międzynarodowej Unii Kolarskiej (UCI) na nadchodzący sezon 2021–2022. Wraz z UCI, Flanders Classics i innymi partnerami głównymi nadal korzystamy z rosnącej międzynarodowej atrakcyjności tego elitarnego sportu.

Więcej

Toyo Tires odnawia współpracę z AIG Women's Open

6 lipca 2021

Już trzeci rok z rzędu japoński producent opon Toyo Tires jest wyłącznym partnerem AIG Women's Open, najważniejszych mistrzostw golfowych. Tegoroczne mistrzostwa odbędą się w Carnoustie Golf Links od 19 do 22 sierpnia.

Więcej