Wyszukiwarka opon Dealer Finder

Aktualności

Mistrzostwa Europy w lekkiej atletyce Rzym 2024

6 czerwca 2024

W tym roku Mistrzostwa Europy w lekkiej atletyce odbędą się w Rzymie we Włoszech. Toyo Tires jest partnerem tego wydarzenia już szósty rok z rzędu.

Po 50 latach Mistrzostwa Europy w lekkiej atletyce powracają do Rzymu w dniach 7–12 czerwca 2024 roku. Na rzymskim Stadio Olimpico 1600 sportowców zmierzy się ze sobą w 24 różnych dyscyplinach, aby zaprezentować swoje możliwości i walczyć o medale.

Toyo Tires również każdego dnia stawia sobie wyzwania w projektowaniu i produkcji opon o najwyższych osiągach. Dlatego też firma Toyo Tires jest partnerem Mistrzostw Europy w lekkiej atletyce od 2018 roku i mogła dołączyć do ceremonii medalowych.

Aby dać licznym fanom lekkoatletyki możliwość świętowania wraz z najlepszymi sportowcami, zapewniono swobodny dostęp do ceremonii wręczenia nagród i do wioski kibiców w parku Foro Italico. Na potrzeby tych ceremonii plac przed Stadio Olimpico stanie się Placem Medali, na którym nagrody będą wręczane dwa razy dziennie, o 18:00 i 23:00, przez 6 dni pod rząd. Wielka gala otwarcia odbędzie się również tutaj 7 czerwca o godzinie 18:00 i również ona będzie otwarta dla publiczności.

Widzowie w domach przed ekranami telewizorów będą mogli podziwiać nie tylko ekscytujące rywalizacje, lecz także widoki Rzymu z zawodów w chodzie na 20 kilometrów.

Najnowsze wiadomości