Wyszukiwarka opon Dealer Finder

Aktualności

Toyo Tires odnawia partnerstwo z AIG Women’s Open

1 sierpnia 2022

Toyo Tires jest partnerem turnieju AIG Women’s Open od roku 2019, w którym został on rozegrany w Woburn w Anglii. Partnerstwo było kontynuowane w Szkocji: w Royal Troon w roku 2020 oraz Carnoustie w roku 2021. Tegoroczne mistrzostwa odbywają się w dniach od 4 do 7 sierpnia w Muirfield w Szkocji.

TOYO TIRES pojawia się na kolejnym pięknym torze… tym razem golfowym w Szkocji.

Już czwarty rok z rzędu japoński producent opon jest partnerem mistrzostw golfowych rangi major AIG Women’s Open jako patron i jako oficjalne opony AIG Women’s Open. Tegoroczne mistrzostwa odbędą się w Muirfield w Szkocji od 4 do 7 sierpnia.

Po raz pierwszy od 2019 roku turniej będzie w pełni otwarty dla publiczności, po dopuszczeniu w zeszłym roku do udziału ograniczonej liczby widzów. AIG Women’s Open jest jednym z pięciu mistrzostw rangi major w golfie kobiet i ważnym wydarzeniem sportowym, w którym udział biorą najlepsze profesjonalne zawodniczki z całego świata.

Są to mistrzostwa rozgrywane corocznie na światowej klasy polach golfowych Wielkiej Brytanii, a Muirfield gości to wydarzenie po raz pierwszy. Ubiegłoroczny turniej AIG Women’s Open w Carnoustie który wygrała Anna Nordqvist, był dwudziestym pierwszym wydarzeniem z tej serii o randze major w ramach tournée golfowego kobiet, a w sumie jego czterdziestą piątą edycją. Anna Nordqvist będzie jedną z 11 poprzednich mistrzyń na polu golfowym AIG Women’s Open w Muirfield.

Toyo Tires udziela się jako partner AIG Women’s Open od roku 2019, w którym turniej odbył się w Woburn w Anglii. W 2020 roku firma wspierała turniej w Royal Troon Golf Club w Szkocji, a w roku 2021 na Carnoustie Golf Links. Toyo Tires będzie celnie relacjonować zawody i aktywnie wspierać to wielkie wydarzenie sportowe w swoich mediach społecznościowych.

O AIG Women’s Open
Po raz pierwszy rozegrany w 1976 roku i obecnie należący do grupy The R&A turniej AIG Women’s Open jest jednym z pięciu mistrzostw rangi major w golfie kobiet. Co roku 144 zawodniczki walczą o trofeum mistrzowskie, a amatorka z najniższym wynikiem, która rozegra 72 dołki, otrzymuje nagrodę Smyth Salver. Przyszłe zawody zostały zaplanowane w Walton Heath (2023), St Andrews (2024) i Royal Porthcawl (2025). Mistrzostwa są wizytówką zaangażowania grupy The R&A w rozwój golfa kobiet i dziewcząt poprzez inicjatywę Women in Golf Charter. Turniej AIG Women’s Open stara się wspierać zmieniające się oblicze golfa kobiet, inspirować, angażować i prowokować, rzucając wyzwanie wyobrażeniom kształtującym przyszłość tego sportu.
Więcej informacji można znaleźć na stronie www.aigwomensopen.com